Vasıtanızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıdikkat: WEB Sitemiz farklı kuruluşların kiralık araçlarını sergilemek amacıyla hizmete girmiştir.
sayfamızda sadece 12 adet şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın tüm SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir sayımız 25-30K arasında seyretmektedir. sayfamızda otomobilinizi kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet sunmak hem de sayfamızın kalitesini korumak düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sitemizde son model ve vip otoları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otomobiliniz kirada iken oluşacak herhangi bir kazadan sitemiz mesul değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Otomobilinizi sayfamızda sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sitemize yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine şirket ismi ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üstünde burada ki randevu formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte çalışma şeklini öğren sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti izmir oto kiralama ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız araç imajı ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobil sahibi ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait miktarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda sergileme kararı alınca yukarıdaki tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Vasıtanızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar